سبد خرید شما خالی است

آیا میدانستید که انجام بازی ها باعث تقویت حافظه می شوند؟امروزه تلفن های همراه هوشمند در دسترس همه وجو دارد، آیا بازی کردن با موبایل که تبدیل به یکی از سرگرمی های کودکان و بزرگسالان شده است ضرر دارد؟

بازی KAMI 2 یکی از جذاب ترین بازی های فکری معمایی است.در این بازی که بیش 100 مرحله جذاب دارد باید بتوانید در کمترین حرکت ممکن کاغذ رنگی هایی که در پس زمینه بازی موجود است را به یک رنگ واحد تبدیل کنید.

لئوپلد همین گلوله یشمی رنگ پشمالویی است که سبیل مشکی بلندی دارد. به نظر می رسد پیرمرد قاطعی باشد و به هر سختی که شده می خواهد گنجش را باز پس گیرد اما خطرهای متنوعی سر راه وی قرار دارد. خطراتی که ممکن است به زندگی اش خاتمه دهند.

استودیوی اندونزیایی Minimo، توسعه دهنده تازه واردی در دنیای بازی های موبایل است که استارت کارش را با یک عنوان مسابقه ای ساید اسکرولر به نام Mini Racing Adventures زده؛ یک مسابقه اتومبیل رانی خوش ساخت و سرگرم کننده که نویدبخش محصولاتی بهتر از این توسعه دهنده تازه کار در آینده است.

اگر اهل بازی های ویدیویی باشید، قطعا نام کمپانی بلیزارد را شنیده اید؛ شرکتی که خالق عناوین جاودانی چون وارکرفت و استارکرفت شد، چندی پیش بازی جدید خود تحت عنوان Hearthstone: Heroes of Warcraft را منتشر ساخت و تکانی اساسی به کارت بازی های مجازی داد.