سبد خرید شما خالی است

درباره ما

جادولند یکی از زیر مجموعه های تجاری شرکت پرتو اندیشه هم افزا است که با تحت شماره ثبت 532297  و شناسه ملی 14007875241 به مدیریت عاملی آقای دکتر علیرضا لاجوردی فعالیت خود را در سال 1398 آغاز نموده است.
حوزه فعالیت جادولند دنیای اپلیکیشن های بازیهای موبایل می باشد. تمامی اطلاعات بازی ها و امکان آشنایی با سازنده های بازی و دانلود بازی مورد علاقه در دسترس بوده و قسمت هیجان انگیز آن استفاده از تمامی امتیازات بدست آمده و تبدیل آنها به تخفیفات بسیار مناسب جهت خرید کالا و خدمات می باشد.
هدف ما در جادولند تبدیل زمان از دست رفته طی بازی و هزینه های جانبی آن به درصد قابل توجهی تخفیف (جادوبرگ) جهت خرید کالاهای مورد نیاز شما می باشد. همچنین ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت جادولند وارائه خدمات روی گوشی‌ها وتبلت‌ها با استفاده از اپلیکیشن موبایل جادولند این امکان را به همراهان جادولند می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل بتوانند به کلیه پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌ شده بهره ببرند.
زندگی های ماشینی و صنعتی همراه با استرسهای فراوان به اندازه کافی همه ما را دچار یکنواختی و روزمرگی کرده است و ما با ایده ای جدید و هیجان انگیز شما را ترغیب به بازیهای جالب و فکری می کنیم که ماحصل آن کسب جادو برگهای کافی جهت خرید مایحتاج روزانه شما می باشد.

 

ارزش آفرینی

مشتریان ما که همان اعضا محترم سایت می باشند مهم ترین و با ارزش ترین دارایی ما هستند و قاعدتا ما هدفی جز تامین رضایت آنان و ارائه سرویس و خدماتی لذت بخش و هیجان انگیز به آنان نداریم. هر روز تیم عملیاتی و پشتیبانی جادولند به دنبال ارتقاء راهکارهای خود در این حوزه هستند تا رضایت بیشتری به مشتریان خود ارائه کنند.